Stamboom Steenbergen » Dingema van Boord

Persoonlijke gegevens Dingema van Boord 


    Gezin van Dingema van Boord

    Zij is getrouwd met Adriaan van der Mazen.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Dina van der Mazen  1813-1863 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingema van Boord?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Dingema van Boord

    Dingema van Boord



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Dingema van Boord



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Boord


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Toon Steenbergen, "Stamboom Steenbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_steenbergen/I867.php : benaderd 26 december 2025), "Dingema van Boord".