De temperatuur op 29 augustus 1927 lag tussen 9,9 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,9 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
Trouwdag 11 november 1950
De temperatuur op 11 november 1950 lag tussen 3,5 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
4 januari » De regering van Pakistan erkent de Chinese Volksrepubliek van Mao Zedong.
7 januari » Nederland en Frankrijk tekenen binnen het kader van het Vijfmogendhedenverdrag een verdrag van Sociale Verzekering.
9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
11 mei » Mijngasontploffing in de Borinage: 130 doden.
13 mei » Op Silverstone, Groot-Brittannië wordt de eerste race verreden van het eerste Formule 1-kampioenschap.
29 november » Noord-Koreaanse en Chinese troepen dwingen de troepen van de Verenigde Naties zich terug te trekken uit Noord-Korea.
Dag van overlijden 16 november 2010
De temperatuur op 16 november 2010 lag tussen -1,1 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (59%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
13 januari » Voetballer Milan Jovanović van Standard Luik neemt in het Casino-Kursaal in Oostende de Belgische Gouden Schoen 2009 in ontvangst.
20 februari » Schaatser Mark Tuitert wint goud op de 1500 meter tijdens de Olympische Winterspelen in Vancouver.
21 februari » Schaatsster Ireen Wüst wint goud op de 1500 meter tijdens de Olympische Winterspelen van Vancouver.
23 februari » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Captain EO heropend.
1 augustus » In Brasilia breidt de Werelderfgoedcommissie tijdens haar 34e vergadering de UNESCO-Werelderfgoedlijst uit met onder meer de Amsterdamse grachtengordel.
23 augustus » Bij een buskaping in Manilla komen acht toeristen uit Hongkong en de dader om het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Toon Steenbergen, "Stamboom Steenbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_steenbergen/I811.php : benaderd 13 februari 2026), "Bep de Vries (1927-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.