Stamboom Spijker » Anna Maria Geertruida Hullegie (1888-1961)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Geertruida Hullegie 


Gezin van Anna Maria Geertruida Hullegie

Zij is getrouwd met Johan Heinrich Spijker.

Zij zijn getrouwd te Zuidwolde.Bron 3

Huwelijksregister Zuidwolde 1908
Soort registratie: Huwelijksakte
(Akte)datum: 01-05-1908
Archiefnummer 0166.033
Inventarisnummer 1908
Aktenummer 15
Plaats: Zuidwolde
Vader van de bruidegom Johannes Gerhardus Spijker (arbeider)
Moeder van de bruidegom Maria Gesina Wolters (zonder)
Bruidegom Johan Heinrich Spijker (arbeider)
leeftijd 24, geboren te Hardenberg, wonende te Hardenberg
Diversen: Plaats doop: -
Bruid Anna Maria Geertruida Hullegie (zonder)
leeftijd 19, geboren te Zuidwolde, wonende te -
Diversen: Plaats doop: -
Vader van de bruid Gerrit Hullegie (arbeider)
Moeder van de bruid Elisabeth Groothuis (zonder)

Kind(eren):

  1. Gerard Spijker  1912- 
  2. N.N Spijker  1918
  3. N.N Spijker  1919
  4. N.N Spijker  1921
  5. N.N Spijker  1927

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Geertruida Hullegie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Geertruida Hullegie

Anna Maria Geertruida Hullegie
1888-1961


N.N Spijker
1918-1918
N.N Spijker
1919-1919
N.N Spijker
1921-1921
N.N Spijker
1927-1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://gw.geneanet.org/strig00?lang=nl&p=anna+maria+geertruida&n=hullegie&oc=1
  2. www.allegroningers.nl
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1888 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
  • De temperatuur op 12 december 1961 lag tussen 7,0 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 14,8 mm neerslag gedurende 7,0 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Basutoland wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Maseru, het Bisdom Leribe en het nieuwe Bisdom Qacha's Nek.
    • 12 januari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club Atlético Green Cross uit Manta.
    • 28 mei » De Oriënt Express vertrekt voor de laatste maal uit Parijs.
    • 19 juni » Faculteitsvereniging der Ruimtelijke Wetenschappen G.G.S.V. Ibn Battuta is opgericht te Groningen.
    • 8 september » Ontslag van Joseph Baeten als bisschop van Breda.
    • 28 september » De Verenigde Arabische Republiek tussen Egypte en Syrië valt uit elkaar.
  • De temperatuur op 16 december 1961 lag tussen -4,0 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 21 april » Mislukte Amerikaanse invasie in de Varkensbaai van Cuba, ter verdrijving van Fidel Castro.
    • 25 april » De Amerikaan Jack Kilby (Texas Instruments) krijgt octrooi op de geïntegreerde schakeling oftewel de ic-chip.
    • 4 mei » Tijdens de Nationale Dodenherdenking wordt het Vrijheidscarillon op het Plein '40-'45 in Amsterdam ingeluid.
    • 17 september » Premier Adnan Menderes van Turkije wordt geëxecuteerd, omdat hij schuldig is bevonden aan het schenden van de grondwet.
    • 31 oktober » Orkaan Hattie landt nabij Belize City en vernietigt die stad daarbij, stichting vluchtelingenkamp Hattieville.
    • 4 december » Anton Geesink wordt in Parijs als eerste niet-Japanner wereldkampioen judo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hullegie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hullegie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hullegie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hullegie (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Margreet Huirne - Konings, "Stamboom Spijker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_spijker/I111.php : benaderd 6 januari 2026), "Anna Maria Geertruida Hullegie (1888-1961)".