Stamboom Schols » Anna Margaretha van der Boom (1865-1932)

Persoonlijke gegevens Anna Margaretha van der Boom 


Gezin van Anna Margaretha van der Boom

Zij is getrouwd met Jacob Jacobus Schols.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1886 te Hof van Delft, zij was toen 21 jaar oud.

TEXT Digitale stamboom Delft

Kind(eren):

  1. Jacobus Schols  1889-????
  2. Willem Schols  1890-1892
  3. Govert Schols  1891-1910
  4. Willem Schols  1893-????
  5. Catharina Schols  1897-1899
  6. Jacoba Schols  1898-????
  7. David Schols  1899-1899
  8. Karel Schols  1901-1924
  9. Schols  1902
  10. David Schols  1904-
  11. N.n. Schols  1907
  12. Jannetje Schols  1908-1910


Notities over Anna Margaretha van der Boom

_NEW
_NEW

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Margaretha van der Boom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Margaretha van der Boom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Margaretha van der Boom

Anna Margaretha van der Boom
1865-1932

1886
Willem Schols
1890-1892
Govert Schols
1891-1910
Willem Schols
1893-????
Jacoba Schols
1898-????
David Schols
1899-1899
Karel Schols
1901-1924
Schols
1902-1902
David Schols
1904-????
N.n. Schols
1907-1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 november 1886 lag rond de 9,7 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 30 april 1932 lag tussen 10,1 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Boom


De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. van Ditzhuijzen, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_schols/I9825.php : benaderd 13 januari 2026), "Anna Margaretha van der Boom (1865-1932)".