Stamboom Schols » Joannes Mattheus Vanham (± 1843-1915)

Persoonlijke gegevens Joannes Mattheus Vanham 


Gezin van Joannes Mattheus Vanham

Hij heeft/had een relatie met Anna Maria Lieben.

De relatie startte


Kind(eren):



Notities over Joannes Mattheus Vanham

_NEW
_NEW

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Mattheus Vanham?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Mattheus Vanham

Joannes Mattheus Vanham
± 1843-1915


Anna Maria Lieben
± 1856-1916


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 december 1915 lag tussen 2,4 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 30 december 1915 lag tussen 3,2 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vanham

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vanham.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vanham.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vanham (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. van Ditzhuijzen, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_schols/I7543.php : benaderd 6 februari 2026), "Joannes Mattheus Vanham (± 1843-1915)".