Stamboom Schols » Johannes Hubertus Schols (1907-)

Persoonlijke gegevens Johannes Hubertus Schols 


Gezin van Johannes Hubertus Schols

Hij is getrouwd met Anna Maria Elisabeth Ubaghs.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1937 te Berg en Terblijt, hij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Bruid tekent met Ubags

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hubertus Schols?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hubertus Schols

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hubertus Schols


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 december 1907 lag tussen -4,5 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -2,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 4 februari 1937 lag tussen 6,6 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
      • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
      • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
      • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schols

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schols.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schols.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schols (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. van Ditzhuijzen, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_schols/I25892.php : benaderd 7 maart 2026), "Johannes Hubertus Schols (1907-)".