Stamboom Schols » Thérèse Amelia van der Maessen de Sombreff

Persoonlijke gegevens Thérèse Amelia van der Maessen de Sombreff 


Gezin van Thérèse Amelia van der Maessen de Sombreff

Zij is getrouwd met Aguste Marie Joseph Anne Regout.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1913 te Maastricht.

TEXT Genlias 12.059 / 209

Notities over Thérèse Amelia van der Maessen de Sombreff

_NEW
_NEW

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thérèse Amelia van der Maessen de Sombreff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Thérèse Amelia van der Maessen de Sombreff


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1913 lag tussen 7,1 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.

Over de familienaam Van der Maessen de Sombreff


De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. van Ditzhuijzen, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_schols/I19908.php : benaderd 11 januari 2026), "Thérèse Amelia van der Maessen de Sombreff".