Stamboom Schols » Augustinus Mevis

Persoonlijke gegevens Augustinus Mevis 


Gezin van Augustinus Mevis

(1) Hij is getrouwd met Maria Helena Josephina Schols.

Zij zijn getrouwd op 6 november 1903 te Beek, Limburg, Nederland.

TEXT GenDaLim5
Ze zijn in de kerk getrouwd op 9 november 1903 te Beek, Limburg, Nederland.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Maria Helena Josephina Schols.

Zij zijn getrouwd op 6 november 1903 te Beek, Limburg, Nederland.

TEXT GenDaLim5
Ze zijn in de kerk getrouwd op 9 november 1903 te Beek, Limburg, Nederland.


Kind(eren):



Notities over Augustinus Mevis

_NEW
_NEW

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augustinus Mevis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Augustinus Mevis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 november 1903 lag tussen -1,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.

Over de familienaam Mevis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mevis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mevis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mevis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schols is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. van Ditzhuijzen, "Stamboom Schols", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_schols/I13550.php : benaderd 14 januari 2026), "Augustinus Mevis".