Stamboom Ro(o)vers » Adrianus Cornelius van der Heijden (1917-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Cornelius van der Heijden 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Adrianus Cornelius van der Heijden


Notities over Adrianus Cornelius van der Heijden

Hij huwt op 29-10-1945 te Oost-, West- en Middelbeers met Antonetta Francisca van Heerbeek 26 jaar geboren te Diessen.
Webadres: https://www.bhic.nl/memorix/genealogy/search/deeds/6ca0ec87-8738-bf2f-dd77-e5b932e2fc4c
Webadres: https://www.openarch.nl/bhi:6ca0ec87-8738-bf2f-dd77-e5b932e2fc4c

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Cornelius van der Heijden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Cornelius van der Heijden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Cornelius van der Heijden

Johanna Kemps
1862-1929

Adrianus Cornelius van der Heijden
1917-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Adrianus Cornelius van der Heijden



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Brabants Historisch Informatie Centrum te Brabant, BS Geboorte Deel: 2179, Periode: 1917, Oirschot, archieftoegang 550, inventarisnummer 2179, 11 april 1917, Geboorteregister Oirschot 1917, aktenummer 31

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 april 1917 lag tussen -5,5 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
    • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
    • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
    • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Heijden


De publicatie Stamboom Ro(o)vers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I45150.php : benaderd 13 februari 2026), "Adrianus Cornelius van der Heijden (1917-)".