Stamboom Ro(o)vers » Cornelis van de Ven (± 1785-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis van de Ven 

  • Hij is geboren rond 1785.

Gezin van Cornelis van de Ven

Hij is getrouwd met Hendrina Dobbelsteen.

Zij zijn getrouwd rond 1810.


Kind(eren):

  1. Woutera van de Ven  1815-1840 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van de Ven

Cornelis van de Ven
± 1785-????

± 1810

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Ven


De publicatie Stamboom Ro(o)vers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I33820.php : benaderd 1 januari 2026), "Cornelis van de Ven (± 1785-????)".