Stamboom Ro(o)vers » Adriana Johanna Rovers (1907-1987)

Persoonlijke gegevens Adriana Johanna Rovers 


Gezin van Adriana Johanna Rovers

(1) Zij is getrouwd met Josephus Petrus Hopstaken.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1947 te Breda, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 40 jaar oud.Bron 1

Josephus Petrus Hopstaken is weduwnaar van Cornelia Maria Elisabeth Gelens
Webadres: https://stadsarchief.breda.nl/collectie/archief/genealogische-bronnen/deeds/27e860e6-6226-c24a-f43c-8e4332264190
Webadres: https://www.openarch.nl/brd:27e860e6-6226-c24a-f43c-8e4332264190

(2) Zij is getrouwd met Joannes van de Sanden.

Zij zijn getrouwd na 1965.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Johanna Rovers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Johanna Rovers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Johanna Rovers

Johannes Verhagen
± 1850-????
Adriana Fens
± 1850-????

Adriana Johanna Rovers
1907-1987

(1) 1947
(2) > 1965

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stadsarchief Breda te Breda, BS Huwelijk Breda, 11 september 1947, Huwelijksregister 1947 B, aktenummer 283B

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 februari 1907 lag tussen -2,6 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
  • De temperatuur op 11 september 1947 lag tussen 9,5 °C en 26,6 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,5 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
    • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
    • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
    • 24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.
    • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
  • De temperatuur op 4 februari 1987 lag tussen 1,6 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 2 februari » William Casey treedt af als directeur van de CIA, hij wordt vervangen door William Webster.
    • 25 maart » In de EK-kwalificatiereeks loopt het Nederlands voetbalelftal averij op door in Rotterdam met 1-1 gelijk te spelen tegen Griekenland. Ajacied Aron Winter maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 8 augustus » In Hechtel verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen Nederlands record op de 100 meter (10,49 seconden) met een tijd van 10,44 seconden.
    • 3 september » Bij de WK atletiek in Rome verbetert de Oost-Duitse atleet Thomas Schönlebe het Europese record op de 400 meter: 44,33 seconden.
    • 26 november » De Survivor Series vinden voor het eerst plaats.
    • 30 november » Samenvoeging van de Rooms-katholieke Apostolische Vicariaten Alessandria di Egitto, Eliopoli di Egitto en Port-Said in Egypte.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rovers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rovers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rovers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rovers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ro(o)vers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I25885.php : benaderd 7 januari 2026), "Adriana Johanna Rovers (1907-1987)".