Stamboom Ro(o)vers » Petronella van Beek (1863-????)

Persoonlijke gegevens Petronella van Beek 


Gezin van Petronella van Beek

(1) Zij is getrouwd met Johannes Braat.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1888 te Roosendaal en Nispen, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Cornelis Braat  1889-1957
  2. Anna Braat  1890-1890
  3. Augustinus Braat  1890-1890


(2) Zij is getrouwd met Adrianus Roovers.

Zij zijn getrouwd op 14 augustus 1899 te Roosendaal, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 35 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella van Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella van Beek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella van Beek

Cornelis van Beek
± 1840-????
Johanna Jongenelen
± 1840-????

Petronella van Beek
1863-????

(1) 1888
Anna Braat
1890-1890
(2) 1899

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Brabants Historisch Informatie Centrum te Brabant, BS Huwelijk Bron: boek, Deel: 6656, Periode: 1888, Roosendaal, archieftoegang 50, inventaris­num­mer 6656, 31 oktober 1888, Huwelijksregister Roosendaal 1888, aktenummer 58
  2. BHIC Tnr 121.137 Invnr 6658 akte 47

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1863 lag rond de 6,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
    • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
  • De temperatuur op 14 augustus 1899 lag rond de 24,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Beek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Beek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Beek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Beek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ro(o)vers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I1173.php : benaderd 4 januari 2026), "Petronella van Beek (1863-????)".