Stamboom Ro(o)vers » Romana Jacoba "Ronnie" de Kort (1938-2008)

Persoonlijke gegevens Romana Jacoba "Ronnie" de Kort 


Gezin van Romana Jacoba "Ronnie" de Kort

Zij is getrouwd met Cornelis Roovers.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Romana Jacoba "Ronnie" de Kort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 september 2008 lag tussen 5,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Kosovo verklaart zich officieel onafhankelijk van Servië.
    • 15 juni » Kosovo heeft voor het eerst in zijn geschiedenis een eigen grondwet. President Fatmir Sejdiu stelt de grondwet officieel in werking.
    • 21 juni » Het Nederlands elftal verliest met 3-1 van Rusland in de kwartfinale van het EK voetbal in het Zwitserse Bazel.
    • 23 juni » In Nederland wordt voor het eerst een eiken huwelijk gevierd. Een Amstelveens echtpaar is op deze datum tachtig jaar gehuwd, een mijlpaal die nog niet eerder werd bereikt.
    • 8 augustus » Georgische troepen werden onderworpen aan bombardement de stad Tskhinvali (Zuid-Ossetië). In het Georgisch-Zuid-Ossetische conflict begon actief operaties: Georgia bestormden de Tskhinvali, het gewapende conflict aan de kant van Zuid-Ossetië, Rusland formeel verbonden.
    • 14 september » Twee Somalische medewerkers van het Wereldvoedselprogramma (WFP) worden door gewapende mannen ontvoerd in de buurt van de stad Jowhar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Erik Hazelhoff Roelfzema (90), Nederlands verzetsstrijder, oorlogspiloot, radiomedewerker en schrijver
  • 2007 » Roberto Dias (64), Braziliaans voetballer
  • 2008 » Marc Moulin (66), Belgisch muzikant
  • 2008 » Paul Newman (83), Amerikaans (film)acteur, filmregisseur, filmproducent, autocoureur en filantroop
  • 2008 » Raymond Macherot (84), Belgisch striptekenaar
  • 2009 » Pierre Falardeau (62), Canadees filmregisseur, schrijver en militant

Over de familienaam De Kort

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kort.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kort.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kort (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ro(o)vers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I11314.php : benaderd 17 februari 2026), "Romana Jacoba "Ronnie" de Kort (1938-2008)".