Stamboom Ro(o)vers » Cornelis Adrianus Kooiman (1920-1978)

Persoonlijke gegevens Cornelis Adrianus Kooiman 


Gezin van Cornelis Adrianus Kooiman

Hij is getrouwd met Anna Josephina Wilhelmina Rovers.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1945 te Made en Drimmelen, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Afkondiging van het huwelijk op 30-06-1945

Website: https://www.regionaalarchieftilburg.nl/zoek-een-persoon/deeds/6e155858-47a7-9cc2-d70f-357cd731c9c0

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Adrianus Kooiman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Adrianus Kooiman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Adrianus Kooiman

Wilhelmus Kooiman
± 1890-????
Cornelia Sins
± 1892-????

Cornelis Adrianus Kooiman
1920-1978

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Regionaal Archief Tilburg te Tilburg, BS Huwelijk Periode: 1945, Made en Drimmelen, archief 2334, 2 augustus 1945, Huwelijksregister 1945, aktenummer 34

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1920 lag tussen 1,7 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
  • De temperatuur op 2 augustus 1945 lag tussen 11,1 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Sociedad Deportiva Aucas.
    • 14 februari » Het Duitse concentratiekamp Groß-Rosen wordt door de Russen bevrijd.
    • 7 maart » De geallieerden krijgen de ongeschonden Ludendorffbrug over de Rijn in Remagen in handen.
    • 6 april » Koningsbergen valt in Russische handen en wordt Kaliningrad.
    • 26 september » Oprichting van de Iraanse voetbalclub Esteghlal FC.
    • 27 november » België wordt lid van de Verenigde Naties.
  • De temperatuur op 8 juni 1978 lag tussen 12,2 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 9,8 uur zonneschijn (59%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 3 mei » De eerste spam via de mail is verstuurd.
    • 15 juni » De Sojoez 29 wordt gelanceerd.
    • 11 juli » Ongeluk met een tankwagen met propaangas bij camping Los Alfaques in Spanje. Bij de ontploffing komen 216 mensen om het leven, onder wie 10 Nederlanders en 36 Belgen.
    • 17 september » De Camp Davidakkoorden tussen Egypte en Israël worden gesloten.
    • 6 november » Tanzania geeft voor het eerst openlijk toe dat het een einde wil maken aan het bewind van president Idi Amin van Oeganda.
    • 23 november » Liechtenstein wordt lid van de Raad van Europa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kooiman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooiman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooiman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooiman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ro(o)vers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I11176.php : benaderd 10 maart 2026), "Cornelis Adrianus Kooiman (1920-1978)".