Roos Family Tree » Nandkishore Oedayrajsing Varma (1903-)

Persoonlijke gegevens Nandkishore Oedayrajsing Varma 


Gezin van Nandkishore Oedayrajsing Varma

Hij is getrouwd met Wilhelmina Drawpati Sitalsing.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1926 te Nickerie, Suriname, South America, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Drawpati is hier geregistreerd als Sital.
De ondertrouw werd gepubliceerd op 29-04-1926: https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:011222295:mpeg21:a0022

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Nandkishore Oedayrajsing Varma

Woonde ten tijde van de volkstelling van 1921 aan de President da Costalaan #1 te Parmaribo, samen met een jongere broer Nankoemar, geboren op4.10.1908 te Nickerie:
http://proxy.handle.net/10648/9c52ebc1-a1b3-a4db-1dbe-ae091c48ea19.
Hij staat dan geregistreerd als Nankisoor Oedraijsing met als beroep schoolonderwijzer.

Was in het bezit van de hoofdonderwijzersakte.
Uit de gegevens van 1921 is nog een broer achterhaald: Kongjebeharry (waarschijnlijk Koendjbiharie), geboren op 6 december 1900 te plantage Hazard, Nickerie:
http://proxy.handle.net/10648/8294a7fc-dad8-d8aa-0626-5af7eb2fbc67

Op dit adres wonen ook Mangalsing en Ramsumeer z/v 845/L en Kishna d/v 1203/B. In de gegevens van de eerste volkstelling zijn Ramadhin 845/L en Kishna d/v 1203/B geregistreerd te Nickerie, Huntley'soord: http://proxy.handle.net/10648/3d7a91dd-8f00-330d-04b3-1a3400fe8b5a. Hier is Ramadhin geregistreerd onder het nummer 845/Z, als de echtgenoot van Kishnad/v 1202/B.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nandkishore Oedayrajsing Varma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nandkishore Oedayrajsing Varma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://proxy.handle.net/10648/684c7f9f-23da-6a46-aedc-3ae208e10967
  2. http://proxy.handle.net/10648/9fa8b93c-704b-5095-dfb3-c0d01b1fc2c1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 januari 1903 lag tussen 1,3 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
  • De temperatuur op 27 mei 1926 lag tussen 9,9 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,1 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).


De publicatie Roos Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Clemens Roos, "Roos Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_roos/I553.php : benaderd 2 maart 2026), "Nandkishore Oedayrajsing Varma (1903-)".