Roos Family Tree » Durbal Ramdoss (1911-1954)

Persoonlijke gegevens Durbal Ramdoss 

Bron 1

Gezin van Durbal Ramdoss

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1950 te Nickerie, hij was toen 39 jaar oud.Bron 3

Aangifte huwelijk op 25-08-1941: https://resolver.kb.nl/resolve?urn=MMKB23:001619099:mpeg21:a00047

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Durbal Ramdoss

z/v Ramdoss 2516/B en van Boodhia d/v Meria 492/G
Zie ook gegevens uit 1950: http://proxy.handle.net/10648/58fb8825-9746-0ff1-cd28-26e5b5d13f00 en: http://proxy.handle.net/10648/cb3b8a2a-1ea2-88b1-7729-e9dbae7f5b49

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Durbal Ramdoss?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Durbal Ramdoss

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Durbal Ramdoss


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://proxy.handle.net/10648/cb3b8a2a-1ea2-88b1-7729-e9dbae7f5b49
    2. http://proxy.handle.net/10648/e0dc8f56-7b48-1ad4-be33-dbf256545831
    3. http://proxy.handle.net/10648/cb3b8a2a-1ea2-88b1-7729-e9dbae7f5b49

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juli 1911 lag tussen 12,0 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
      • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
    • De temperatuur op 1 oktober 1950 lag tussen 10,4 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De regering van Pakistan erkent de Chinese Volksrepubliek van Mao Zedong.
      • 10 januari » De Katholieke Arbeidersbeweging viert op feestelijke wijze haar 25-jarig bestaan.
      • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
      • 26 januari » In New Delhi wordt de onafhankelijke republiek India uitgeroepen.
      • 9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
      • 26 juni » Oprichting van de Franse voetbalclub Stade Brestois.
    • De temperatuur op 30 mei 1954 lag tussen 10,1 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Cypriotische sportclub Apollon Limasol.
      • 6 juni » Eerste Eurovisie-uitzending met een verslag van het Narcissenfeest in Montreux.
      • 12 juni » De Friese Siamese tweeling Tjitske en Folkje de Vries wordt met succes operatief van elkaar gescheiden.
      • 11 oktober » Encycliek Ad Caeli Reginam van Paus Pius XII over Maria Koningin.
      • 18 oktober » In de Verenigde Staten wordt de eerste draagbare transistorradio in zakformaat op de consumentenmarkt gebracht, de Regency TR-1.
      • 20 oktober » Hoofdcommissaris H.A.J.G. Kaasjager van Amsterdam lanceert het plan een flink deel van de grachten te dempen om van het parkeerprobleem af te komen.


    De publicatie Roos Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Clemens Roos, "Roos Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_roos/I172.php : benaderd 3 maart 2026), "Durbal Ramdoss (1911-1954)".