Roos Family Tree » Jagroop Mohabier (1891-????)

Persoonlijke gegevens Jagroop Mohabier 

Bron 1

Gezin van Jagroop Mohabier

Hij is getrouwd met Jabri /d v Boodhoo en Balradjie.

Zij zijn getrouwd


Notities over Jagroop Mohabier

Verder geen gegevens bekend. is z/v Mahabeer 566/G en van Diprajeea 389/C
Jogoroop (j) geb. 24 January 1891 te Bosckpark, Nickerie.
Gegevens 1950: http://proxy.handle.net/10648/1b5e0eda-0b93-0568-b24e-0cfb71801358 en: http://proxy.handle.net/10648/9f1d0f3c-2e46-1e13-7418-69a990e8c037

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jagroop Mohabier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jagroop Mohabier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jagroop Mohabier

Jagroop Mohabier
1891-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://proxy.handle.net/10648/1b5e0eda-0b93-0568-b24e-0cfb71801358

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1891 lag rond de 5,0 °C. Er was 20 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.


De publicatie Roos Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Clemens Roos, "Roos Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_roos/I137.php : benaderd 2 maart 2026), "Jagroop Mohabier (1891-????)".