Stamboom Prins » Egbert VELDMAN (1866-1943)

Persoonlijke gegevens Egbert VELDMAN 


Gezin van Egbert VELDMAN

(1) Hij is getrouwd met Zwaantje VRIJHOF.

Zij zijn getrouwd op 4 maart 1893 te Hoogeveen, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Margaretha VELDMAN  1895-1907


(2) Hij is getrouwd met Annigje STOFFERS.

Zij zijn getrouwd op 8 maart 1902 te Hoogeveen, hij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem VELDMAN  1906-1906


(3) Hij is getrouwd met Margje van der WEIDE.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1908 te Hoogeveen, hij was toen 41 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arendina VELDMAN  1909-1909
  2. Egbertje VELDMAN  1914-1915


(4) Hij is getrouwd met Femmigje GROOTE.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1926 te Hoogeveen, hij was toen 60 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egbert VELDMAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egbert VELDMAN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egbert VELDMAN

Egbert VELDMAN
± 1813-????
Alberdina KLINKIEN
± 1815-1860
Jan Reinds KOSTER
± 1814-????
Evert VELDMAN
1837-1877

Egbert VELDMAN
1866-1943

(1) 1893
(2) 1902
(3) 1908
(4) 1926

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 juni 1866 lag rond de 23,2 °C. De winddruk was 5.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
      • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
      • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.
    • De temperatuur op 12 juni 1926 lag tussen 8,2 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 7,0 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
      • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • De temperatuur op 29 april 1943 lag tussen 0,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
      • 27 februari » Het Nederlandse onderzeebootmoederschip de Colombia wordt ter hoogte van Simonstad door de Duitse onderzeeboot U-516 tot zinken gebracht.
      • 3 mei » Officiële oprichtingsdatum van de honkbaltak van de Rotterdamse sportvereniging Neptunus.
      • 9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VELDMAN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VELDMAN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VELDMAN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VELDMAN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Prins is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Prins, "Stamboom Prins", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_prins/I1447.php : benaderd 19 februari 2026), "Egbert VELDMAN (1866-1943)".