Stamboom Prins » Reinoutje JONGEJEUGD (± 1901-)

Persoonlijke gegevens Reinoutje JONGEJEUGD 

  • Zij is geboren rond 1901 in Andijk.
  • Een kind van Jan JONGEJEUGD en Aaltje MOL
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 augustus 2020.

Gezin van Reinoutje JONGEJEUGD

Zij is getrouwd met Hendrik de GRAAF.

Zij zijn getrouwd op 10 februari 1928 te Sleen, Algemene Begraafplaats.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reinoutje JONGEJEUGD?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reinoutje JONGEJEUGD

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reinoutje JONGEJEUGD

Reinoutje JONGEJEUGD
± 1901-

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1928 lag tussen 1,9 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 5,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.

Over de familienaam JONGEJEUGD


De publicatie Stamboom Prins is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Prins, "Stamboom Prins", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_prins/I1329.php : benaderd 2 januari 2026), "Reinoutje JONGEJEUGD (± 1901-)".