Stamboom Pasman » Gerrit Dolman (1914-2001)

Persoonlijke gegevens Gerrit Dolman 

Bron 1

Gezin van Gerrit Dolman

(1) Hij is getrouwd (bs) met Everdina Pasman.

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1939 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Hanna Dolman  1948-2011
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 10 oktober 1968 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.


(2) Hij is getrouwd (bs) met Gerda Hermanna Wilhelmina Bokhove.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1968 te Utrecht, Utrecht, Nederland, hij was toen 54 jaar oud.Bron 1

Woonachtig op 29 november 1968: Van Eysingalaan 341, Utrecht,UT,NLD.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Dolman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Dolman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Gerrit Dolman

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Dolman

Gerrit Dolman
1914-2001

(1) 1939
Hanna Dolman
1948-2011
(2) 1968

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Archiefkaart, AK046, 20 oktober 1914 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. Archiefkaart Amsterdam, AK006, 18 oktober 1939 Er zijn gekoppelde afbeeldingen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 oktober 1914 lag tussen 8,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 9,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
    • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
  • De temperatuur op 26 november 1968 lag tussen 6,5 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 7 maart » De BBC vertoont voor het eerst het nieuws in kleur.
    • 12 maart » Mauritius krijgt zelfbestuur maar blijft lid van het Gemenebest.
    • 5 april » Als reactie op de moordaanslag op Martin Luther King op de dag ervoor, ontstaan in diverse Amerikaanse steden gewelddadigheden.
    • 1 juli » Nucleair non-proliferatie verdrag wordt getekend door ongeveer zestig landen in Genève, Zwitserland.
    • 6 september » Swaziland wordt onafhankelijk.
    • 18 oktober » Verheffing van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat IJsland tot Bisdom Reykjavik. Benoeming van de Nederlander Hendrik Hubert Frehen tot bisschop.
  • De temperatuur op 22 maart 2001 lag tussen 0,4 °C en 4,6 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 24 mei » De 15-jarige Sherpa Temba Tsheri bereikt als jongste mens ooit de top van de Mount Everest.
    • 19 juni » Begin van de Nederlandstalige Wikipedia.
    • 29 juli » Het Colombiaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América. In de finale is het gastland met 1-0 te sterk voor Mexico.
    • 24 oktober » In de Gotthardtunnel voltrekt zich een zwaar ongeluk.
    • 31 oktober » Een Russische Sojoez-capsule met de Franse astronaute Claudie Haigneré aan boord landt veilig in Kazachstan. Met twee Russische collega's verbleef ze 8 dagen in het internationale ruimtestation ISS.
    • 12 november » In België start het eerste commerciële landelijke radiostation met uitzenden: Qmusic.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dolman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dolman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dolman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dolman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Pasman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pasman, "Stamboom Pasman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_pasman_dissel/I972.php : benaderd 12 februari 2026), "Gerrit Dolman (1914-2001)".