Stamboom Pasman » Helena Elisabeth "Leny" Verkuijlen (1937-± 2020)

Persoonlijke gegevens Helena Elisabeth "Leny" Verkuijlen 

Bron 1

Gezin van Helena Elisabeth "Leny" Verkuijlen

Zij is getrouwd met Jacobus Willem Veefkind.

Zij zijn op 29 november 1958 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 11 december 1958 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Elisabeth "Leny" Verkuijlen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Elisabeth "Leny" Verkuijlen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Helena Elisabeth "Leny" Verkuijlen

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand, KR084, 3 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. Burgerlijke Stand Huwelijken, FB120 Er zijn gekoppelde afbeeldingen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1937 lag tussen 0,5 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
    • 21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.
  • De temperatuur op 11 december 1958 lag tussen 2,3 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 10,7 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Resolutie 127 Veiligheidsraad Verenigde Naties betreffende het Arabisch-Israëlisch conflict wordt aangenomen.
    • 6 februari » Acht spelers van Manchester United verliezen het leven bij de vliegramp van München.
    • 29 juni » Encycliek Ad Apostolorum Principis van Paus Pius XII over het communisme en de Kerk in China.
    • 26 juli » Als negenjarige prins wordt Charles tot Prins van Wales benoemd.
    • 14 september » De twee raketten die ontwikkeld zijn door de Duitse ingenieur Ernst Mohr, bereiken de bovenste delen van de atmosfeer.
    • 4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verkuijlen


De publicatie Stamboom Pasman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Pasman, "Stamboom Pasman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_pasman_dissel/I9512.php : benaderd 10 februari 2026), "Helena Elisabeth "Leny" Verkuijlen (1937-± 2020)".