Stamboom Pasman » Maria Schoor (1920-2008)

Persoonlijke gegevens Maria Schoor 

Bron 1

Gezin van Maria Schoor

Zij is getrouwd (bs) met Martinus Rademakers.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1942 te Rijswijk, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud. Zij waren beiden 22 jaar oud.Bron 4

Getuige: Jacobus "Koos" Wolters

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Woonachtig in het jaar 2008: Deijlerweg 175, 2241 AE, Wassenaar,ZH,NLD.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Schoor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Schoor

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Maria Schoor

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Schoor


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Maria Schoor



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Bevolkingsregister Schippers - Schophaus, BR036, 22 september 1920 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    2. FB018
    3. Grafzerk M Schoor, Graf088 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    4. BS Huwelijksregister, BSH456, 150, 2 oktober 1942 Er zijn gekoppelde afbeeldingen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 september 1920 lag tussen 8,7 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,2 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
      • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 2 oktober 1942 lag tussen 6,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Sietze de Groot wint de achtste Elfstedentocht.
      • 25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
      • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
      • 5 mei » De geallieerden beginnen de slag om Madagaskar (Operatie Ironclad) waarbij de geallieerden het door Vichy-Frankrijk bezette Madagaskar in handen proberen te krijgen. De slag duurde tot 6 november.
      • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
      • 6 juli » Anne Frank en de rest van haar familie duiken onder op de zolder van haar vaders kantoor in Amsterdam.
    • De temperatuur op 28 februari 2008 lag tussen 1,9 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 21 januari » De AEX, de Amsterdamse graadmeter, duikt 6,1% in het rood, het grootste verlies op éen dag sinds 11 september 2001.
      • 13 mei » Brand verwoest de faculteit Bouwkunde van de Technische Universiteit Delft.
      • 14 mei » FK Zenit Sint-Petersburg van Dick Advocaat wint de UEFA Cup. In de finale wordt Glasgow Rangers met 2-0 verslagen.
      • 24 augustus » Een Boeing 737 van de luchtvaartmaatschappij Itek Air stort neer in Bisjkek, de hoofdstad van Kirgizië.
      • 14 september » Een vliegtuigongeluk met Aeroflot-vlucht 821 bij Perm in Rusland kost 88 mensen het leven.
      • 3 oktober » Het Amerikaanse Congres neemt het Plan-Paulson aan, een grootscheeps reddingsplan om de financiële crisis van 2008 te bezweren.
    • De temperatuur op 5 maart 2008 lag tussen -1,7 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 8,8 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 21 mei » Manchester United wint de UEFA Champions League. In de finale in Moskou wordt landgenoot Chelsea na penalty's verslagen nadat de wedstrijd na reguliere speeltijd en verlenging in 1-1 is geëindigd.
      • 3 augustus » De Engelsman Craig Jones komt ten val tijdens de Supersport Motorrace op Brands Hatch in Londen, diezelfde nacht overlijdt hij.
      • 14 september » Een vliegtuigongeluk met Aeroflot-vlucht 821 bij Perm in Rusland kost 88 mensen het leven.
      • 14 november » Domino Day vestigt nieuw wereldrecord: 4.345.027 stenen vallen om. Ook enkele randrecords sneuvelen tijdens de recordpoging.
      • 17 november » Somalische piraten kapen een Saoedische olietanker in de Indische Oceaan, ruim achthonderd kilometer uit de kust van Kenia.
      • 19 december » Het Belgische kabinet Leterme I valt vanwege het Fortis-dossier.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schoor

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schoor.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schoor.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schoor (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pasman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pasman, "Stamboom Pasman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_pasman_dissel/I896.php : benaderd 22 januari 2026), "Maria Schoor (1920-2008)".