Stamboom Pasman » Pieter "Piet" Veefkind (1933-2011)

Persoonlijke gegevens Pieter "Piet" Veefkind 

Bron 1

Gezin van Pieter "Piet" Veefkind

Hij is getrouwd met Agatha van Schoonderwoerd den Bezemer.

Zij zijn op 14 februari 1958 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1958 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter "Piet" Veefkind?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter "Piet" Veefkind

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Pieter "Piet" Veefkind

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Veefkind


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Leidsch Dagblad, OA013 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    2. Burgerlijke Stand Huwelijken, FB119 Er zijn gekoppelde afbeeldingen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 april 1933 lag tussen 7,7 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
      • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
      • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • De temperatuur op 27 februari 1958 lag tussen -8,1 °C en 2,9 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Venezuela begint een opstand tegen het regime van president Marcos Pérez Jiménez.
      • 3 januari » De West-Indische Federatie wordt opgericht.
      • 5 februari » De Amerikaanse luchtmacht verliest een atoombom voor de kust van Georgia, de bom is nog steeds niet teruggevonden.
      • 18 maart » Het Atomium in Brussel wordt voltooid. De enorme uitvergroting van een ijzerkristal moest dienen als de blikvanger op de wereldtentoonstelling (Expo 58) van dat jaar.
      • 31 augustus » Zeezender Skånes Radio Mercur begint met haar programma.
      • 14 september » De twee raketten die ontwikkeld zijn door de Duitse ingenieur Ernst Mohr, bereiken de bovenste delen van de atmosfeer.
    • De temperatuur op 17 maart 2011 lag tussen 4,5 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Bij een aanslag op een christelijke kerk in de Egyptische stad Alexandrië komen 21 mensen om het leven. Acht mensen raken gewond.
      • 11 maart » Schaatsster Ireen Wüst wint op de WK schaatsen afstanden de 1500 meter.
      • 2 mei » Osama bin Laden, de leider van de wereldterreurorganisatie Al Qaida, wordt in Abbottabad in een villa door Amerikaanse militairen gedood met een schot door het hoofd.
      • 30 juli » KNVB Bekerwinnaar FC Twente wint in Amsterdam met 2-1 van landskampioen AFC Ajax, en neemt daardoor voor de tweede keer achter elkaar de Johan Cruijff Schaal mee naar Enschede.
      • 22 november » Benidorm Bastards wint als eerste Belgische tv-format een Emmy Award voor beste comedy.
      • 2 december » De Oekraïense oud-polsstokhoogspringer Sergei Boebka presenteert de Adidas Tango 12, de bal waarmee wordt gespeeld op het EK voetbal 2012.
    • De temperatuur op 22 maart 2011 lag tussen -1,2 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (88%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Belgisch tennisster Justine Henin kondigt aan te stoppen met tennissen, na 7 grandslamtoernooien, een gouden medaille op de Olympische Spelen en 117 weken nummer 1 op de WTA-rangschikking. De reden is een aanslepende elleboogblessure.
      • 16 februari » In het kader van de zogeheten Rubygate wordt de Italiaanse premier Silvio Berlusconi aangeklaagd wegens machtsmisbruik en betaalde seks met een minderjarige.
      • 31 mei » Ratko Mladić is overgebracht naar de gevangenis in Scheveningen. Later zal hij overgedragen worden aan het Joegoslavië-tribunaal in Den Haag.
      • 16 juni » Schepen in wateren bij Benin in West-Afrika moeten waakzaam zijn voor piraten, zo waarschuwt het Internationaal Maritiem Bureau.
      • 26 juli » Opening van het Stade du Hainaut in de Franse stad Valenciennes.
      • 6 oktober » De regering van Venezuela gaat huizen op de Caraïbische eilandengroep Los Roques onteigenen, aldus president Hugo Chávez.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Veefkind

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veefkind.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veefkind.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veefkind (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pasman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Pasman, "Stamboom Pasman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_pasman_dissel/I6217.php : benaderd 10 februari 2026), "Pieter "Piet" Veefkind (1933-2011)".