Stamboom Panjer » Jantje Geerts (-1817)

Persoonlijke gegevens Jantje Geerts 


Gezin van Jantje Geerts

Zij is getrouwd met David Davids.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1770 te Nieuwe Pekela, Groningen, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Geerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Geerts


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jantje Geerts



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 augustus 1770 lag rond de 18,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: regen donker. Bijzondere weersverschijnselen: dauw. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1770: Bron: Wikipedia
      • 29 april » James Cook ontdekt Botany Bay, Australië.
      • 16 mei » De 14-jarige Marie Antoinette van Oostenrijk trouwt de 15-jarige Louis-Auguste, de latere koning Lodewijk XVI van Frankrijk.
      • 22 augustus » James Cooks expeditie komt aan op de oostkust van Australië.
      • 22 december » Het IJzerkoekenoproer in Coevorden.
    • De temperatuur op 18 augustus 1817 lag rond de 16,0 °C. Er was 110 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1817: Bron: Wikipedia
      • 4 maart » James Monroe wordt beëdigd als 5e president van de Verenigde Staten.
      • 31 mei » De opera La gazza ladra van Gioacchino Rossini gaat in première in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 9 oktober » In België wordt de Universiteit Gent plechtig geopend.
      • 18 oktober » Ontdekking van het graf van Seti I door Giovanni Battista Belzoni.
      • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Nederlands Guyana of Suriname.
      • 10 december » Mississippi wordt de 20 staat van de Verenigde Staten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia



    De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_panjer/I811.php : benaderd 24 december 2025), "Jantje Geerts (-1817)".