Stamboom Nuis » Trijntje Smedes (1903-)

Persoonlijke gegevens Trijntje Smedes 


Gezin van Trijntje Smedes

Zij is getrouwd met Klaas Westerkamp.

Zij zijn getrouwd op 19 april 1922 te Termunten, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Smedes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Smedes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Smedes

Trijntje Smedes
1903-????

1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte nr 5

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 april 1922 lag tussen 4,4 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
      • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
      • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
      • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
      • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.

    Over de familienaam Smedes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smedes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smedes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smedes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Nuis is opgesteld door G. Nuis.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Nuis, "Stamboom Nuis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_nuis/R1069321071.php : benaderd 30 januari 2026), "Trijntje Smedes (1903-)".