Stamboom Nuis » Stoffer Welp (1939-1993)

Persoonlijke gegevens Stoffer Welp 


Gezin van Stoffer Welp

(1) Hij is getrouwd met Anna Nuis.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1964 te Midwolda, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1990 te Scheemda, hij was toen 51 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stoffer Welp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stoffer Welp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stoffer Welp

Stoffer Welp
1939-1993

(1) 1964

Anna Nuis
1941-1986

(2) 1990
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1939 lag tussen 0,9 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Bombay begint Mahatma Gandhi te vasten in een protest tegen de autocratische regering van India.
    • 22 mei » Onthulling van het grafmonument voor kardinaal Willem Marinus van Rossum in de Kloosterkerk te Wittem door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi, zijn opvolger als prefect van de Propaganda Fide.
    • 13 juni » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Benkoelen in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Palembang.
    • 27 juli » Twee dagen na het constitutioneel beraad struikelt het kabinet-Colijn V in het debat over de regeringsverklaring over een motie van afkeuring.
    • 23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
    • 31 december » Het eerste Nieuwjaarsconcert van de Wiener Philharmoniker wordt uitgevoerd, onder leiding van Clemens Krauss.
  • De temperatuur op 2 mei 1990 lag tussen 9,8 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (87%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Opening van het voetbalstadion Stade du Roudourou in Guingamp.
    • 31 mei » In Turijn wordt het Stadio delle Alpi officieel geopend.
    • 1 augustus » Na een korte gijzelingsactie van vijf dagen geven extremistische moslimrebellen in Port of Spain, de hoofdstad van Trinidad en Tobago, zich over. Veertig mensen, waaronder verscheidene ministers, komen vrij.
    • 7 augustus » De Zuid-Afrikaanse anti-apartheidsbeweging ANC beslist om alle gewapende acties gericht tegen de regering op te schorten.
    • 12 augustus » De Belg Thierry Boutsen wint de Grand Prix van Hongarije en behaalt zo zijn derde overwinning in de Formule 1.
    • 24 september » Zambia krijgt een meerpartijenstelsel, zo kondigt president Kenneth Kaunda aan.
  • De temperatuur op 4 juli 1993 lag tussen 15,9 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 21,1 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 4 januari » De vroegere president van Litouwen, Vytautas Landsbergis, trekt zich terug als kandidaat voor de presidentsverkiezingen van 14 februari.
    • 15 april » De Spaanse voetbalclub Sporting Gijón stelt de Nederlandse trainer-coach Bert Jacobs op non-actief.
    • 19 april » Na een kort en fel vuurgevecht beveelt sekteleider David Koresh om alle verblijven van de godsdienstige sekte bij Waco in Texas, in brand te steken.
    • 29 juni » Hutu-kandidaat Melchior Ndadaye wint de presidentsverkiezingen in Burundi ten koste van zittend leider Pierre Buyoya.
    • 19 juli » Drie buitenlandse hulporganisaties staken hun acties in twee steden in het door burgeroorlog verscheurde Zuid-Soedan, omdat hevige gevechten hun werkzaamheden onmogelijk maken.
    • 29 november » Duitse boeren blokkeren een groot aantal grensovergangen tussen Nederland en Duitsland uit protest tegen het Europese landbouwbeleid en Duitse maatregelen om verspreiding van de varkenspest tegen te gaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Welp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Welp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Welp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Welp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Nuis is opgesteld door G. Nuis.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G. Nuis, "Stamboom Nuis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_nuis/R1023627244.php : benaderd 25 februari 2026), "Stoffer Welp (1939-1993)".