Stamboom Mertens » Lukardis van Kleef en Tomburg (1115-1147)

Persoonlijke gegevens Lukardis van Kleef en Tomburg 

  • Zij is geboren in het jaar 1115.
  • Zij is overleden in het jaar 1147, zij was toen 32 jaar oud.

Gezin van Lukardis van Kleef en Tomburg

Zij is getrouwd met Koenraad van Meerheim.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Rutger van Meerheim  ± 1135-± 1212 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lukardis van Kleef en Tomburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lukardis van Kleef en Tomburg

Lukardis van Kleef en Tomburg
1115-1147


Koenraad van Meerheim
± 1115-± 1142

Rutger van Meerheim
± 1135-± 1212

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Kleef en Tomburg


De publicatie Stamboom Mertens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Franky Mertens, "Stamboom Mertens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_mertens/I4269.php : benaderd 3 februari 2026), "Lukardis van Kleef en Tomburg (1115-1147)".