Stamboom Lunenborg » Jacoba Martina van den Ende (± 1873-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba Martina van den Ende 


Gezin van Jacoba Martina van den Ende

Zij is getrouwd met Peter ESTER.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1903 te Utrecht.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Martina van den Ende?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Martina van den Ende

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Martina van den Ende

Adriana de GROOT
± 1844-1910

Jacoba Martina van den Ende
± 1873-????

1903

Peter ESTER
± 1875-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksregister Utrecht 1903, akte 463

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 juli 1903 lag tussen 9,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
      • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.

    Over de familienaam Van den Ende


    De publicatie Stamboom Lunenborg is opgesteld door F. Lunenborg.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    F. Lunenborg, "Stamboom Lunenborg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_lunenborg/I5926.php : benaderd 23 januari 2026), "Jacoba Martina van den Ende (± 1873-????)".