Stamboom Lucas » Jacobus De Loose (Sloosen)

Persoonlijke gegevens Jacobus De Loose (Sloosen) 

Bron 1

Gezin van Jacobus De Loose (Sloosen)

Hij is getrouwd met Katarina Van Belsele.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Jacobus De Loose (Sloosen)

cijns betaald Belsele, tvv OLV-Antwerpen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus De Loose (Sloosen)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus De Loose (Sloosen)

Jacobus De Loose (Sloosen)



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. jean-luc de Moerloose - de Moerloose Web Site (Smart Match)

Over de familienaam De Loose (Sloosen)


De publicatie Stamboom Lucas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lucas1, "Stamboom Lucas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_lucas/I7196.php : benaderd 13 januari 2026), "Jacobus De Loose (Sloosen)".