Stamboom Lucas » Holdierna Van Gometz Van Ferte Alaise (1020-1071)

Persoonlijke gegevens Holdierna Van Gometz Van Ferte Alaise 

  • Zij is geboren in het jaar 1020.
  • Zij is overleden in het jaar 1071, zij was toen 51 jaar oud.

Gezin van Holdierna Van Gometz Van Ferte Alaise

Zij is getrouwd met Gwijde I Van Monthlery.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Holdierna Van Gometz Van Ferte Alaise?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Holdierna Van Gometz Van Ferte Alaise

Holdierna Van Gometz Van Ferte Alaise
1020-1071



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Gometz Van Ferte Alaise


De publicatie Stamboom Lucas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lucas1, "Stamboom Lucas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_lucas/I3172.php : benaderd 13 januari 2026), "Holdierna Van Gometz Van Ferte Alaise (1020-1071)".