De temperatuur op 14 september 1919 lag tussen 15,3 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
Dag van overlijden 7 mei 2003
De temperatuur op 7 mei 2003 lag tussen 2,3 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (66%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
11 maart » De eerste achttien rechters van het Internationaal Strafhof in Den Haag worden beëdigd.
28 mei » AC Milan wint de Champions League. In de finale in Manchester zegeviert de Italiaanse voetbalclub na strafschoppen (3-2) ten koste van Juventus.
26 juli » Ian Crocker verbetert bij de wereldkampioenschappen langebaan (50 meter) in Barcelona het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 50,98. Het oude record (51,47) was een dag eerder gezwommen door zijn Amerikaanse collega en landgenoot Michael Phelps.
29 augustus » Bisschopswijding van de eerste rooms-katholieke bisschop in Mongolië, Wenceslao Selga Padilla uit de Filipijnen, apostolisch prefect van Ulaanbaatar, door kardinaal Crescenzio Sepe in Ulaanbaatar.
12 oktober » Duitsland wint het vierde WK voetbal voor vrouwen door Zweden in de finale met 2-1 te verslaan.
16 november » Lionel Messi maakt zijn officieuze debuut voor FC Barcelona als invaller in een oefenwedstrijd bij FC Porto, ter gelegenheid van de opening van het Estádio do Dragão.
Dag van begraven 13 mei 2003
De temperatuur op 13 mei 2003 lag tussen 6,2 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 10,5 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
19 maart » Begin van de Irakoorlog (vanwege het tijdsverschil kan gesteld worden dat de oorlog begon op 20 maart om 01.00 UTC).
19 mei » Het Indonesisch leger begint een grootscheeps offensief in Atjeh.
22 mei » Vijf schepen van de Indonesische marine bombarderen het eilandje Nias voor de kust van Atjeh.
27 juli » Het Mexicaans voetbalelftal wint de zevende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 1-0 (golden goal) te verslaan.
15 september » Hestrie Cloete (Zuid-Afrika) en Hicham El Guerrouj (Marokko) worden in Monaco door de IAAF uitgeroepen tot de beste atleten van 2003.
26 oktober » Judoka Dennis van der Geest wordt voor de negende keer op rij Nederlands kampioen. Hiermee passeert hij Anton Geesink en Hein Essink op de ranglijst aller tijden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Lucas1, "Stamboom Lucas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_lucas/I31586.php : benaderd 23 januari 2026), "Rene Francois Vangossum (1919-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.