Stamboom Lucas » Magdalena De Vulder (-1669)

Persoonlijke gegevens Magdalena De Vulder 

Bron 1

Gezin van Magdalena De Vulder

Zij is getrouwd met Adrianus De Swaef.

Zij zijn getrouwd op 7 juli 1631 te Heldergem.


Notities over Magdalena De Vulder

Dochter van Cornelius. Bron: Gezinsreconstructie van Heldergem (1611-1910) door Stefan Andries.


Bron overlijdensdatum: Gezinsreconstructie van Heldergem (1611-1910)door Stefan Andries.

 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Magdalena De Vulder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Werner Somers - Somers Web Site (Smart Match)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vulder


De publicatie Stamboom Lucas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lucas1, "Stamboom Lucas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_lucas/I12633.php : benaderd 27 januari 2026), "Magdalena De Vulder (-1669)".