Stamboom Lucas » Diederik De Dobbeleer (1540-1611)

Persoonlijke gegevens Diederik De Dobbeleer 

Bron 1

Gezin van Diederik De Dobbeleer

(1) Hij is getrouwd met Barbara Dekempeneer.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1564 te Brussel, hij was toen 24 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Maria Le Brun.

Zij zijn getrouwd rond 1586 te Hamburg, Duitsland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Diederik De Dobbeleer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Diederik De Dobbeleer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Diederik De Dobbeleer

Jan De Dobbeleer
± 1475-1536

Diederik De Dobbeleer
1540-1611

(1) 1564
(2) ± 1586

Maria Le Brun
1565-1629


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rik De Jaegher - De Jaegher Web Site (Smart Match)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1564: Bron: Wikipedia
    • 31 december » Willem van Oranje houdt een rede in de Raad van State waarin hij opmerkt: Ik kan niet goedkeuren dat vorsten over het geweten van hun onderdanen willen heersen en hun de vrijheid van geloof en godsdienst ontnemen. Met deze woorden werd het conflict tussen de Lage Landen met de koning van Spanje, Filips II, openlijk onder woorden gebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Dobbeleer


De publicatie Stamboom Lucas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lucas1, "Stamboom Lucas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_lucas/I1182.php : benaderd 10 januari 2026), "Diederik De Dobbeleer (1540-1611)".