Stamboom Linders » Petronella Wilhelmina Allegonda (Nelly) Pols (1907-1999)

Persoonlijke gegevens Petronella Wilhelmina Allegonda (Nelly) Pols 


Gezin van Petronella Wilhelmina Allegonda (Nelly) Pols

Zij is getrouwd met Adrianus Martinus Cornelis (Ad) Schenkels.

Zij zijn getrouwd op 25 oktober 1933 te Amsterdam, zij was toen 26 jaar oud.


Tijdbalk Petronella Wilhelmina Allegonda (Nelly) Pols

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Wilhelmina Allegonda (Nelly) Pols


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 september 1907 lag tussen 5,8 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • De temperatuur op 25 oktober 1933 lag tussen 5,4 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
      • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
    • De temperatuur op 11 april 1999 lag tussen 6,7 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 20 april » Op Columbine High School in de Verenigde Staten schieten twee leerlingen 12 medestudenten en een leraar dood. 24 anderen raakten gewond.
      • 9 mei » HC Bloemendaal wint de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Oranje Zwart na strafballen te verslaan in de derde wedstrijd uit de finale van de play-offs.
      • 19 juni » In Brisbane verliezen de Nederlandse hockeysters in de finale van de strijd om de Champions Trophy met 3-2 van gastland en titelverdediger Australië.
      • 21 juni » Twee gratis kranten, Metro en Sp!ts, verschijnen voor het eerst in Nederland.
      • 23 juni » Benoeming van de Nederlander Hugo van Steekelenburg tot bisschop van Almenara in Brazilië.
      • 24 juli » Openingsceremonie van de dertiende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Winnipeg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pols

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pols.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pols.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pols (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Linders is opgesteld door Jac. Linders (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jac. Linders, "Stamboom Linders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_linders/I20596.php : benaderd 12 januari 2026), "Petronella Wilhelmina Allegonda (Nelly) Pols (1907-1999)".