Stamboom Linders » Martinus Gerardus (Marten) van Dij(c)k

Persoonlijke gegevens Martinus Gerardus (Marten) van Dij(c)k 


Gezin van Martinus Gerardus (Marten) van Dij(c)k

Hij is getrouwd met Elisabeth Hendrix.

Zij zijn getrouwd op 19 juni 1757 te Wanroij.Bron 1

Diversen: dispensatie
Omdat er een patroniem (Gerardus) gebruikt wordt en omdat zijn tweede zoon Gerardus genoemd wordt ga ik er van uit dat zijn vader Gerardus heette

Kind(eren):

  1. Helena van Dij(c)k  1758-1850 
  2. Joanna van Dij(c)k  1768-????
  3. Joanna van Dijk  1770-????
  4. Joanna van Dij(c)k  1773-????

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Gerardus (Marten) van Dij(c)k


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wanroij, bron: RANB, register: 02,

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Dij(c)k


De publicatie Stamboom Linders is opgesteld door Jac. Linders (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jac. Linders, "Stamboom Linders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_linders/I1485.php : benaderd 30 december 2025), "Martinus Gerardus (Marten) van Dij(c)k".