Stamboom Kueter » Derk KOELIKAMP (1840-????)

Persoonlijke gegevens Derk KOELIKAMP 

  • Hij is geboren in het jaar 1840 in Usquert,Groningen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 mei 2006.

Gezin van Derk KOELIKAMP

Hij is getrouwd met Geertje WERKMAN.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1865 te Usquert,Groningen, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hindrikje KOELIKAMP  1864-???? 
  2. Hiltje KOELIKAMP  1867-????
  3. Egbertje KOELIKAMP  1870-????
  4. Trijntje KOELIKAMP  1873-????
  5. Jaaptje KOELIKAMP  1875-????
  6. Jakob KOELIKAMP  1882-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk KOELIKAMP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Derk KOELIKAMP

Derk KOELIKAMP
1840-????

1865

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1865 lag rond de 20,0 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 42%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 14 april » President Abraham Lincoln neergeschoten door John Wilkes Booth, zijn minister van Buitenlandse Zaken Seward wordt neergestoken door mede-samenzweerder Lewis Paine.
    • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
    • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.

Over de familienaam KOELIKAMP


De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I72442.php : benaderd 11 januari 2026), "Derk KOELIKAMP (1840-????)".