De temperatuur op 13 november 1923 lag tussen 3,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
Trouwdag 10 februari 1955
De temperatuur op 10 februari 1955 lag tussen 0,2 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
12 augustus » In Zuid-Soedan wordt de uitzonderingstoestand uitgeroepen.
31 oktober » Bernardus Alfrink wordt benoemd tot aartsbisschop van Utrecht.
4 november » Opening van de multifunctionele arena Hovet in de Zweedse stad Stockholm.
9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.
Dag van overlijden 5 november 1969
De temperatuur op 5 november 1969 lag tussen 2,5 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I66898.php : benaderd 15 februari 2026), "Johann Gerhard BERNDT (1923-1969)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.