Stamboom Kueter » Charles Edgar MASSEY (1844-1917)

Persoonlijke gegevens Charles Edgar MASSEY 

  • Hij is geboren februari 1844 in New York.
  • Hij is overleden op 11 september 1917 in Illinois,America, hij was toen 73 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 juli 2004.

Gezin van Charles Edgar MASSEY

Hij had een relatie met Dorothy HAYWARD.


Kind(eren):

  1. Cora MASSEY  1868-1946 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles Edgar MASSEY?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Charles Edgar MASSEY

Charles Edgar MASSEY
1844-1917


Cora MASSEY
1868-1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 september 1917 lag tussen 5,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
    • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam MASSEY

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MASSEY.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MASSEY.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MASSEY (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I37293.php : benaderd 31 december 2025), "Charles Edgar MASSEY (1844-1917)".