Stamboom Kueter » Dieuwertje DEKKER (1839-> 1890)

Persoonlijke gegevens Dieuwertje DEKKER 


Gezin van Dieuwertje DEKKER

(1) Zij is getrouwd met Lammert VEETER.

Zij zijn getrouwd voor 1888 te Wieringerwaard.


Kind(eren):

  1. Trijntje VEETER  1865-????
  2. Dirk VEETER  1866-????
  3. Jannetje VEETER  1867-????


(2) Zij is getrouwd met Frans ROB.

Zij zijn getrouwd op 29 april 1888 te Wieringerwaard, zij was toen 49 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dieuwertje DEKKER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dieuwertje DEKKER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dieuwertje DEKKER

Dirk DEKKER
????-> 1864
Jannetje SCHAGER
????-> 1864

Dieuwertje DEKKER
1839-> 1890

(1) < 1888

Lammert VEETER
1832-< 1888

Dirk VEETER
1866-????
(2) 1888

Frans ROB
1840-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1888 lag rond de 9,2 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.

Over de familienaam DEKKER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DEKKER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DEKKER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DEKKER (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I23165.php : benaderd 1 januari 2026), "Dieuwertje DEKKER (1839-> 1890)".