De temperatuur op 9 november 1935 lag tussen 4,5 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
Dag van overlijden 30 januari 1997
De temperatuur op 30 januari 1997 lag tussen 1,3 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
16 januari » Bij de ontploffing van een autobom op een markt voor gebruikte auto's in Boufarik, op 25 kilometer ten zuiden van Algiers, vallen zeker veertien doden.
16 januari » De politie in Albanië arresteert de eigenaar van het piramide-achtig beleggingsfonds Sude en zijn achttien medewerkers op verdenking van fraude en verduistering.
19 januari » Hafid Bouazza, schrijver van de verhalenbundel De voeten van Abdullah, krijgt de E. du Perronprijs.
20 januari » De KLM verlaagt de prijzen van enkeltjes naar Londen, Parijs en Berlijn.
9 februari » Denis Pankratov verbetert in Parijs zijn eigen en vier dagen oude wereldrecord op de 100 meter vlinderslag kortebaan (25 meter): 51,78.
31 augustus » Diana Spencer, de ex-vrouw van kroonprins Charles van Groot-Brittannië, komt samen met haar vriend Dodi Al-Fayed om het leven bij een auto-ongeluk in de Alma-tunnel in Parijs. (Zie Dood van Diana Frances Spencer)
Dag van begraven 1 februari 1997
De temperatuur op 1 februari 1997 lag tussen -1,5 °C en 2,7 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
12 januari » De Franse polemist en schrijver Jean-Edern Hallier overlijdt in de Normandische stad Deauville aan een hersenbloeding. Hij werd zestig jaar.
13 januari » Monique Knol kondigt op 32-jarige leeftijd het einde aan van haar wielercarrière.
4 februari » O.J. Simpson wordt civielrechtelijk aansprakelijk gesteld voor de moord op Ron Goldman en Nicole Simpson.
6 maart » In Quito wordt het Estadio de Liga Deportiva Universitaria officieel in gebruik genomen.
30 maart » Het Georgisch voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis. In een vriendschappelijk duel in Tbilisi wint de ploeg met 7-0 van Armenië, onder meer door drie treffers van aanvaller Shota Arveladze.
22 april » In Lima (Peru) wordt met geweld een einde gemaakt aan een gijzeling van 126 dagen in de residentie van de Japanse ambassadeur.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I2256.php : benaderd 16 februari 2026), "Henry Wilbert MERSCHBROCK (1935-1997)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.