Stamboom Kueter » Pieter BAAS (1831-> 1888)

Persoonlijke gegevens Pieter BAAS 


Gezin van Pieter BAAS

(1) Hij is getrouwd met Aafje SCHILDER.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1855 te Harenkarspel, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Aaltje BAAS  1857-????


(2) Hij is getrouwd met IJda BLEEKER.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1862 te Harenkarspel, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Reinsje BAAS  1864-????
  2. Guurtje BAAS  1866-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter BAAS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter BAAS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter BAAS

Willem BAAS
????-< 1852
Aaltje ZIJDEWIND
????-< 1852

Pieter BAAS
1831-> 1888

(1) 1855

Aafje SCHILDER
1833-< 1862

Aaltje BAAS
1857-????
(2) 1862

IJda BLEEKER
1833-> 1888

Reinsje BAAS
1864-????
Guurtje BAAS
1866-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 mei 1862 lag rond de 17,0 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
    • 27 juni » Slag bij Gaines'Mill tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning en redding van Richmond.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland

Over de familienaam BAAS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BAAS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BAAS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BAAS (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I20839.php : benaderd 16 februari 2026), "Pieter BAAS (1831-> 1888)".