Stamboom Kueter » Vrouwtje AKKERMAN (1887-????)

Persoonlijke gegevens Vrouwtje AKKERMAN 


Gezin van Vrouwtje AKKERMAN

Zij is getrouwd met Cornelis GUTKER.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1910 te Bergen,Noord-Holland,Nederland, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Vrouwtje AKKERMAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Vrouwtje AKKERMAN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Vrouwtje AKKERMAN

Cornelis BAKKER
1835-< 1871
Vrouwtje de GEUS
1842-> 1883
Aagje BAKKER
1866-????

Vrouwtje AKKERMAN
1887-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1910 lag tussen 6,1 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.

Over de familienaam AKKERMAN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam AKKERMAN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over AKKERMAN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam AKKERMAN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I18100.php : benaderd 18 februari 2026), "Vrouwtje AKKERMAN (1887-????)".