De temperatuur op 5 januari 1919 lag tussen 5,9 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 2,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")
Dag van overlijden 20 november 1996
De temperatuur op 20 november 1996 lag tussen 3,0 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
10 februari » Schaakcomputer Deep Blue verslaat de Rus Garri Kasparov voor de eerste keer.
23 maart » Schaatsster Christine Aaftink verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,14 seconden) en duikt als eerste vrouw onder de 40 seconden: 39,88 seconden.
11 mei » Een DC-9 van de Amerikaanse prijsvechter ValuJet Airlines stort bij Miami (VS) neer in moerasgebied van het Everglades National Park, Florida, VS: 109 doden.
28 juni » Atleet Marko Koers verbetert in Parijs het bijna elf jaar oude Nederlands record van Rob Druppers op de 1500 meter (3.35,07) met een tijd van 3.33,05.
15 juli » Herculesramp; een C-130 Hercules van de Belgische luchtmacht stort neer op Eindhoven Airport; 34 doden.
20 oktober » Witte mars in Brussel na de arrestatie van Marc Dutroux.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I14714.php : benaderd 3 januari 2026), "William Gregory SCHULTE (1919-1996)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.