Stamboom Kueter » Susanne "Swaantje" de WIT (WIET)

Persoonlijke gegevens Susanne "Swaantje" de WIT (WIET) 

  • Roepnaam is Swaantje.
  • Zij is geboren in Vollenhove.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 augustus 2003.

Gezin van Susanne "Swaantje" de WIT (WIET)

Zij is getrouwd met Arnoldus BUIJS.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1791 te Amsterdam,Nederland.


Kind(eren):

  1. Anna Alida BUIJS  1794-????
  2. Joanna BUIJS  1796-????
  3. Petrus BUIJS  1799-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susanne "Swaantje" de WIT (WIET)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Susanne de WIT (WIET)

Susanne de WIT (WIET)

1791
Joanna BUIJS
1796-????
Petrus BUIJS
1799-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1791 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken winderig veel regen. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
    • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.

Over de familienaam De WIT (WIET)


De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I13300.php : benaderd 7 januari 2026), "Susanne "Swaantje" de WIT (WIET)".