Stamboom Kok » Marinus Johannes Laurens Robers (1908-)

Persoonlijke gegevens Marinus Johannes Laurens Robers 


Gezin van Marinus Johannes Laurens Robers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Johannes Laurens Robers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Johannes Laurens Robers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Johannes Laurens Robers

Marinus Johannes Laurens Robers
1908-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktenummer: 203 - 52

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 augustus 1908 lag tussen 10,5 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
      • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1909 » Leo Fender, Amerikaans gitaarbouwer († 1991)
    • 1909 » Mohammed V, sultan en koning van Marokko († 1961)
    • 1910 » Guy Mairesse, Frans autocoureur († 1954)
    • 1912 » Carel Steensma, Nederlands militair, verzetsstrijder en vliegenier († 2006)
    • 1912 » Ivo Samkalden, Nederlands politicus († 1995)
    • 1912 » Jorge Amado, Braziliaans schrijver († 2001)

    Over de familienaam Robers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Robers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Robers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Robers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kok is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ronald Kok, "Stamboom Kok", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kok/I5754.php : benaderd 9 januari 2026), "Marinus Johannes Laurens Robers (1908-)".