Stamboom Kok » Everardus Hendrikus "Eep" Bakker (1901-± 1983)

Persoonlijke gegevens Everardus Hendrikus "Eep" Bakker 


Gezin van Everardus Hendrikus "Eep" Bakker

Hij is getrouwd met Rika Beek.

Toestemming voor het huwelijk is 21 december 1923 verkregen te Blaricum (NH).

Ze zijn in de kerk getrouwd op 2 januari 1924 te Blaricum (NH), hij was toen 22 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 2 januari 1924 te Blaricum (NH), hij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Johanna Martha Bakker  ± 1924-± 2003
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Everardus Bakker  ± 1931-± 1997
  5. (Niet openbaar)
  6. Maria Theresia Bakker  ± 1936-± 1988
  7. Bartholomeus Bakker  ± 1937-1937
  8. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everardus Hendrikus "Eep" Bakker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Everardus Hendrikus Bakker

Everardus Hendrikus Bakker
1901-± 1983

1924

Rika Beek
1900-± 1968

Johanna Martha Bakker
± 1924-± 2003
Everardus Bakker
± 1931-± 1997
Maria Theresia Bakker
± 1936-± 1988

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 8 - 3 (118)
  2. Aktenummer: 1 - 1v (14)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 april 1901 lag tussen 0,6 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (60%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
  • De temperatuur op 2 januari 1924 lag tussen -4,2 °C en -0,9 °C en was gemiddeld -3,0 °C. Er was 4,4 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Frits van Bemmel, Nederlands tekenaar, illustrator, kunstschilder, boekbandontwerper en ontwerper († 1981)
  • 1898 » Vicente Aleixandre, Spaans dichter († 1984)
  • 1898 » Magdeleine Hutin, Frans geestelijke († 1989)
  • 1900 » Charles Richter, Amerikaans seismoloog († 1985)
  • 1900 » Dirk Schermerhorn, Nederlands ingenieur († 1937)
  • 1900 » Roberto Arlt, Argentijns schrijver († 1942)

Over de familienaam Bakker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kok is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Kok, "Stamboom Kok", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kok/I5580.php : benaderd 5 maart 2026), "Everardus Hendrikus "Eep" Bakker (1901-± 1983)".