Stamboom Kok » Johannes Clement (± 1888-> 1921)

Persoonlijke gegevens Johannes Clement 


Gezin van Johannes Clement

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Hoffmans.

Zij zijn getrouwd op 5 januari 1921 te Amsterdam (NH).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Clement?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Clement

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Clement

Johannes Clement
± 1798-1862
Angenietje Snapper
± 1816-1879
Jannetje Hillebert
± 1860-1897

Johannes Clement
± 1888-> 1921

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 januari 1921 lag tussen 5,6 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 7,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.

    Over de familienaam Clement

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Clement.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Clement.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Clement (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kok is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ronald Kok, "Stamboom Kok", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kok/I519.php : benaderd 2 januari 2026), "Johannes Clement (± 1888-> 1921)".