Stamboom Kok » Evert Gerardus Bom (1895-> 1921)

Persoonlijke gegevens Evert Gerardus Bom 


Gezin van Evert Gerardus Bom

Hij is getrouwd met Christina Johanna van Doorn.

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1921 te Amsterdam (NH), hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Gerardus Bom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert Gerardus Bom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Gerardus Bom

Petrus Bom
± 1831-± 1897
Geertrui Soetevent
± 1831-± 1907

Evert Gerardus Bom
1895-> 1921

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 maart 1895 lag rond de 5,2 °C. Er was 4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
      • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
      • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
      • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
    • De temperatuur op 14 juli 1921 lag tussen 7,4 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kok is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ronald Kok, "Stamboom Kok", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kok/I4479.php : benaderd 7 januari 2026), "Evert Gerardus Bom (1895-> 1921)".