Stamboom Kok » Anna van de Koppel (-< 1737)

Persoonlijke gegevens Anna van de Koppel 


Gezin van Anna van de Koppel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van de Koppel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van de Koppel

Jan van Nieuwendaal
± 1671-> 1731
Johanna van Eck
± 1667-< 1703

Anna van de Koppel
-< 1737


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Van de Koppel


    De publicatie Stamboom Kok is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ronald Kok, "Stamboom Kok", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kok/I10864.php : benaderd 9 januari 2026), "Anna van de Koppel (-< 1737)".