Stamboom Köhler » Anthony Henry de la Rambelje (1865-1900)

Persoonlijke gegevens Anthony Henry de la Rambelje 


Gezin van Anthony Henry de la Rambelje

Hij is getrouwd met Marie Antoinette de Wolf.

Zij zijn getrouwd op 16 november 1898 te Soerabaja, Oost-Java, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anthony Henry de la Rambelje?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anthony Henry de la Rambelje

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anthony Henry de la Rambelje


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 mei 1865 lag rond de 12,9 °C. Er was 13 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
      • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
      • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
      • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
      • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
    • De temperatuur op 19 november 1865 lag rond de 2,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
      • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
      • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
      • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
      • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
    • De temperatuur op 16 november 1898 lag rond de 8,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • De temperatuur op 14 september 1900 lag rond de 12,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
      • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
      • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
      • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
      • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
      • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De la Rambelje


    De publicatie Stamboom Köhler is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rik Köhler, "Stamboom Köhler", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kohler/I8393.php : benaderd 29 januari 2026), "Anthony Henry de la Rambelje (1865-1900)".